O nas

Logiserv Group. Sp. z o.o. Sp. j. jest innowacyjną firmą specjalizującą się w usługach z zakresu obróbki stali, metali nieżeliwnych, tkanin oraz tworzyw sztucznych.

Wysoko zaawansowane technologicznie maszyny pozwalają nam na utrzymanie jakości produkcji niezależnie od wielkości zleceń. Jesteśmy gotowi dostarczyć kompletne wyroby jak i komponenty.

Spełniamy międzynarodowe standardy jakości, m.in. ISO 9001, EMAS, BREEAM. Kompleksowość oferty pozwala nam na kontrolę prawidłowego przebiegu zlecenia, począwszy od wstępnej koncepcji, przez produkcję aż po dostawę gotowego produktu własnym taborem.

 

Powstający w Wykrotach zakład będzie wyznaczać nowe standardy w zakresie wykorzystywanych technologii, dbałości o środowisko, bezpieczeństwo i komfort pracy.

Projekt

Produkcja

Dostawa

USŁUGI

Jakie usługi realizujemy?

Obróbka blach i profili metalowych z użyciem technologii laserowej oraz zautomatyzowanych pras formujących,

Spawanie na zautomatyzowanych stanowiskach,

Zautomatyzowane lakierowanie proszkowe,

Wtrysk polimerów oraz poliuretanów,

Usługi szwalnicze i tapicerskie,

Nieszablonowe projekty
na indywidualne zamówienia.

PRODUKCJA

Dlaczego warto
powierzyć nam produkcję

komponentów?

W pełni zautomatyzowany, niezawodny park maszynowy pozwala nam wykonywać projekty nieszablonowe i indywidualne. Komponenty realizujemy między innymi na urządzeniach marki TRUMPF, wiodącego na rynku dostawcy obrabiarek i laserów do przemysłowej obróbki. Oferujemy rozwiązania ekonomiczne i precyzyjne.

 

 

Dzięki własnej logistyce pomijamy etap organizacji transportu zewnętrznego, dlatego dostarczamy usługi w szybkim trybie. Firmy, które współpracują z Logiserv Group, z powodzeniem dotrzymują terminów swoich zamówień, ponieważ szybkie dostawy komponentów korzystnie wpływają na cały proces produkcji.

KIERUNEK

Nasza wizja

Logiserv Group to najskuteczniejszy partner firm produkcyjnych różnych branż, który oferuje bezkonkurencyjną terminowość, jakość odpowiadającą światowym standardom oraz elastyczne rozwiązania. Działamy w duchu zrównoważonego rozwoju gospodarczego i środowiskowego.

Dołącz do nas

Aplikujesz na stanowisko: Logiserv Group

    Wolisz wysłać aplikację przez e-mail?

    Wyślij swoje CV na maila: