Kariera

Budujemy zespół ludzi, którzy się wzajemnie inspirują

Zobacz nasze oferty pracy

Włącz film

1:29 min.

Międzynarodowe środowisko

 

Współpraca z kontrahentami z zagranicy daje naszym pracownikom możliwość rozwijania swojej znajomości języków obcych w praktyce. Jednocześnie kooperacja z klientami pochodzącymi z innych krajów europejskich pozwala nam czerpać z ich wiedzy i doświadczenia, podnosząc kompetencje całego zespołu.

Najcenniejszym dobrem
organizacji są ludzie

W myśl tej zasady kierownictwo Logiserv inicjuje zaangażowanie ludzi w rozwój organizacji, dzięki czemu współtworzą oni rzeczywistość firmy.

Priorytetem Logiserv jest bezpieczeństwo jej pracowników. Obecnie firma pracuje nad wdrożeniem Systemu Zarządzania BHP zgodnego z międzynarodową normą ISO 45001:2018. Reguluje ona zagadnienia związane z bezpieczeństwem i higieną pracy. U jej podstaw leży zapobieganie wypadkom i chorobom zawodowym oraz gwarancja zdrowych i bezpiecznych miejsc pracy.

 

Procesowe podejście do zarządzania jasno określa odpowiedzialności i uprawnienia oraz procedury postępowania. Tak transparentne zasady wspierają samodzielność pracowników w podejmowaniu decyzji, zapewniając tym samym rozwój ich umiejętności oraz poczucie sprawczości.

Rzeczywistość firmy tworzą ludzie

Menedżerowie Logiserv są otwarci na nowe pomysły i gotowość do zgłaszania potrzeb przez pracowników firmy, niezależnie od zajmowanego stanowiska. Serdecznie zapraszamy do wspólnego kreowania nowoczesnej przyszłości!

Jeśli wśród podanych ofert pracy nie znajdziesz interesującej Cię propozycji, zostaw nam swój kontakt i dołącz CV. Gdy będziemy szukać osoby na nowe stanowiska pracy, wówczas Twoja kandydatura również zostanie przeanalizowana.

Dołącz do nas

Aplikujesz na stanowisko: Kariera

    Wolisz wysłać aplikację przez e-mail?

    Wyślij swoje CV na maila: