Transport

Znaczną ilość zleceń stanowią zlecenia transportu międzynarodowego między Polską, a bliskimi sąsiadami europejskimi w obu kierunkach.

 

Nasze cele są skierowane na wsparcie klienta w procesie obsługi łańcucha dostaw w myśl zasady just-in-time. Dzięki tak zastosowanej optymalizacji realnie wpływamy na poprawę jego efektywności w zakresie planowania produkcji, jej wielkości czy częstotliwości dostaw.

Kontenery wewnątrz posiadają obicie z materiału, który zabezpiecza towar przed uszkodzeniem podczas transportu. Dodatkowo wewnątrz ścian bocznych zamontowane są specjalne listwy do montażu belek rozporowych zabezpieczających ładunek. Nasze kontenery są wykonane z metalu. Zwiększa to bezpieczeństwo przewożonego towaru i chroni przed kradzieżą.

 

Dodatkowo każdy pojazd oraz przyczepa są wyposażone w windę załadunkową.

Naczepy Standard

Kubatura

94 m3

Ładowność

23 t

Europalety

33

Wysokość

2,8 m

Długość

13,6 m

Szerokość

2,48 m

Unoszony dach

Tak

Certyfikat XL

Tak

Udźwig windy

2 t

Tandem - Pojazd ciężarowy o DMC <40 t

Kubatura

91 m3

Ładowność

18,5 t

Europalety

36

Wysokość

2,5 m

Długość

14,8 m (7,4+7,4)

Szerokość

2,45 m

Udźwig windy

2t x2

Zespół

Nieodzownym atutem naszej floty jest wykwalifikowany zespół kierowców. Ich bogate doświadczenie w transporcie międzynarodowym pozwala nam na skuteczną i bezpieczną realizacje zamówień. Dzięki obsadzie dwuosobowej realizujemy dalekosiężne zamówienia, w krótszym czasie i z efektywniejszym rozładunkiem.