Oferta pracy

Specjalista ds. zakupów

Wykroty

woj. dolnośląskie

umowa o pracę

Logiserv Group Sp. z o.o. Sp. j. jest innowacyjną firmą specjalizującą się w usługach z zakresu obróbki stali, metali nieżeliwnych, tkanin oraz tworzyw sztucznych. Wysoko zaawansowane technologicznie maszyny pozwalają nam na utrzymanie jakości produkcji niezależnie od wielkości zleceń. Jesteśmy gotowi dostarczyć kompletne wyroby jak
i komponenty. Spełniamy międzynarodowe standardy jakości, m.in. ISO 9001, EMAS, BREEAM. Kompleksowość oferty pozwala nam na kontrolę prawidłowego przebiegu zlecenia, począwszy od wstępnej koncepcji, przez produkcję, aż po dostawę gotowego produktu własnym taborem. Powstający w Wykrotach zakład będzie wyznaczać nowe standardy w zakresie wykorzystywanych technologii, dbałości o środowisko, bezpieczeństwo i komfort pracy.

Lokalizacja: Wykroty

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe;
  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w zakupach produkcyjnych/ nieprodukcyjnych;
  • Znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego na poziomie minimum B2;
  • Podstawowa znajomość systemów MRP/ERP, MS Office
  • Umiejętności analityczne;
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy;
  • Proaktywne podejście i własna inicjatywa.

Zakres obowiązków:

  • Analiza rynku poprzez m.in.: poszukiwanie dostawców, przeprowadzanie akcji ofertowych zgodnie z zapotrzebowaniem i zapytania Analiza rynku poprzez m.in.: poszukiwanie dostawców, przeprowadzanie akcji ofertowych zgodnie z zapotrzebowaniem i zapytaniami w Grupie;
  • Negocjowanie cen komponentów/towarów/usług, warunków dostaw oraz terminów płatności;
  • Określanie poziomu jakości towarów/usług od potencjalnych dostawców poprzez ocenę jakości próbek;
  • Pozyskiwanie ofert cenowych poszukiwanych towarów/usług oraz dokonywanie ich wyceny;
  • Prowadzenie kompleksowej dokumentacji i raportów dotyczących procesu zakupów towarów/usług;
  • Kontakty z dostawcami w zakresie kontroli jakościowo-ilościowej, terminowości dostaw, obsługi reklamacji;
  • Koordynacja dostaw;
  • Tworzenie standardów i procedur związanych z zakupami;
  • Prowadzenie rejestru dostawców;
  • Prowadzenie audytów dostawców;
  • Stałe doskonalenie własnych kompetencji;
  • Współpraca z Zarządem Spółki;
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego w ramach umowy o pracę i zgodnych z kwalifikacjami;
  • Przestrzeganie zasad ergonomii oraz przepisów bhp, ochrony ppoż. i ochrony środowiska wymaganych na stanowisku pracy;
  • Znajomość oraz przestrzeganie wymagań norm z zakresu ISO 9001 oraz 14001mi w Grupie;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;
  • Rozwój w nowo powstającym zakładzie: ciekawe zadania, możliwość pogłębiania wiedzy oraz zdobywanie nowych doświadczeń;
  • Praca w systemie hybrydowym;
  • Przyjazna atmosfera i współpraca oparta na szacunku;
  • Benefity: ubezpieczenie grupowe, PPK,

Wykroty

2024-07-29