Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. jakości

Wykroty

woj. dolnośląskie

umowa o pracę

Logiserv Group Sp. z o.o. Sp. j. jest innowacyjną firmą specjalizującą się w usługach z zakresu obróbki stali, metali nieżeliwnych, tkanin oraz tworzyw sztucznych. Wysoko zaawansowane technologicznie maszyny pozwalają nam na utrzymanie jakości produkcji niezależnie od wielkości zleceń. Jesteśmy gotowi dostarczyć kompletne wyroby jak
i komponenty. Spełniamy międzynarodowe standardy jakości, m.in. ISO 9001, EMAS, BREEAM. Kompleksowość oferty pozwala nam na kontrolę prawidłowego przebiegu zlecenia, począwszy od wstępnej koncepcji, przez produkcję, aż po dostawę gotowego produktu własnym taborem. Powstający w Wykrotach zakład będzie wyznaczać nowe standardy w zakresie wykorzystywanych technologii, dbałości o środowisko, bezpieczeństwo i komfort pracy.

Lokalizacja: Wykroty

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Dodatkowy atut: posiadanie uprawnienia audytor wewnętrzny ISO 9001:2015, 14001:2015 lub 45001:2018 oraz  kurs z kluczowych narzędzi zapewnienia jakości (APQP, FMEA, SPC, MSA, 8D, VDA2, VDA6.5, VDA6.3);
  • Umiejętności Techniczne: umiejętność czytania raportów pomiarowych, umiejętność czytania schematów i rysunku technicznego;
  • Kompetencje: staranność, dokładność, umiejętność podejmowania decyzji, rozwinięte umiejętności interpersonalne, szybka adaptacja do zmian, umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność przekazywania wiedzy, umiejętność pracy w zespole.

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za realizowanie zadań zleconych przez przełożonego wynikających z zakresu obowiązków stanowiska oraz celów biznesowych firmy;
  • Uczestnictwo w tworzeniu wymaganej dokumentacji jakościowej, w tym instrukcji maszyn i procedur;
  • Obsługa urządzeń pomiarowych (suwmiarka, kątomierz);
  • Uczestnictwo w wykonywanie audytów procesu oraz wyrobu;
  • Uczestnictwo w nadzorowaniu przebiegu realizacji działań korekcyjnych oraz weryfikacja ich efektywności;
  • Wykonywanie analiz defektów w procesie produkcyjnym;
  • Uczestnictwo w procesie zarządzania reklamacjami;
  • Uczestnictwo w audytach klienta;
  • Uczestnictwo w procesie kwalifikacji dostawców oraz w szkoleniu operatorów z zakresu samokontroli;
  • Zwalnianie komponentów dostarczonych przez dostawców do użycia na produkcji oraz wyrobów gotowych do wysyłki;
  • Zlecanie wzorcowań oraz kalibracji zgodnie z harmonogramem;
  • Współpraca z innymi działami;
  • Odpowiedzialność za powierzone mienie oraz godne reprezentowanie firmy na zewnątrz.

Oferujemy:

  • Bezpieczeństwo: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Rozwój: ciekawe zadania, niezbędne narzędzia pracy, możliwość pogłębiania wiedzy oraz zdobywanie nowych doświadczeń;
  • Zatrudnienie w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku;
  • Możliwość pracy zdalnej;
  • Przyjazna atmosfera i współpraca oparta na szacunku;
  • Atrakcyjne miejsce pracy;
  • Pakiet benefitów.

Wykroty

2024-07-31